..:: ELIXIR | Gry Fabularne(RPG) | Gry Komputerowe(cRPG) | Fantastyka | Forum | Twoje Menu Ustawienia

 

 

 

 

 

 

 

KONWENTY

 >SZUKAJ


>NASZE STRONY
 MAIN
:: Strona Główna
:: Forum
:: Chat
:: Blogi

 GRY FABULARNE
:: Almanach RPG
:: Neuroshima
:: Hard HEX
:: Monastyr
:: Warhammer
:: Wampir
:: D&D
:: Cyberpunk2020
:: Earthdawn
:: Starwars
:: Arkona

 GRY cRPG
:: NWN
:: Baldurs Gate
:: Torment
:: Morrowind
:: Diablo

 FANTASTYKA
:: Literatura
:: Tolkien
:: Manga & Anime
:: Galeria

 PROJEKTY
:: Elcards
:: Chicago


Newsy!


Zwiastuny lipcowych nowości
Wróbel.
Zachęcam do zapoznania się z trailerem anime "Slayers Revolution", którego premiera przewidziana jest na 2 lipca oraz ze zwiastunem najnowszego filmu Miyazakiego "Gake no ue no Ponyo", który w japońskich kinach pojawi się już 17 lipca.

Zapisy na cosplay i karaoke konwentu Funekai
Sefi.
Organizatorzy konwentu Funekai 2008 przypominają o konieczności zapisów na takie eventy jak Gala Cosplayowa i Karaoke. Uczestnicy proszeni są o zapoznanie się z regulaminami, które znajdują się na stronie konwentu.

Witamy, żegnamy...
Wróbel.
Po kilkunastodniowej przerwie serwis anime.com.pl działa już poprawnie. Problemy spowodowane były blokadą serwera. Jednocześnie z dniem dzisiejszym przestaje działać witryna tenshu.pl, która przez ponad dwa lata zajmowała się szeroko pojętą kulturą japońską.

Wieści z Waneko
Wróbel.
Wydając 40zł w sklepiku Waneko każdy może otrzymać unikatową kliszę służącą do wydruku jednej strony mangi. Kolejną atrakcją jest 5 ostatnich tomów "Love Hina" po 45zł oraz dodruk #5 tomu "Jak powstaje manga".

Wieści od Waneko
Wróbel
Wydawnictwo Waneko oficjalnie poinformowało o planach związanych z tytułami, które pojawią się na naszym rynku. Wszystkiego dowiecie się z rozszerzenia newsa.

Weryfikacja konwentowiczów
HAX-1 team
W poniedziałek (1 września 2008) zostanie przeczyszczona lista osób, które zarejestrowały się na konwent HAX-1. Wszystkie osoby, od których wpłaty za wejściówki nie zostaną do dnia 29 sierpnia 2008 zaksięgowane na naszym koncie, zostaną usunięte z listy. Jednocześnie przypominamy, że dostać się na konwent HAX można poprzez uzyskanie statusu aktywnego konwentowicza.

Waneko wydaje... lnianie torby
Wróbel.
Jeśli od dłuższego czasu zastanawialiście się w jaki sposób zamanifestować w supermarkecie fakt, że jesteście fanami mangi - Waneko ma coś dla was. Od dziś w sklepiku wydawnictwa są dostępne dwie torby ekologiczne w motywach mang "Cześć Michael" i "GTO". Cena wynosi 10zł.

Utena #3
Wróbel.
Dziś do sprzedaży trafił trzeci tom mangi "Utena" po standardowej cenie 15zł. Jak zawsze dostępny w większych księgarniach i w sklepiku wydawnictwa.

Tytuł kolejnej kinówki Naruto poznany
Wróbel.
"Naruto Shippuden: Kizuna" - Oto pełny tytuł kolejnego filmu Naruto, którego premiera będzie miała miejsce 2 sierpnia. Fabuła dotyczyć ma tytułowego bohatera oraz Sasuke. Podtytuł "kizuna" tłumaczyć można jako "więzy" - wszystkie yaoistki powinny być zadowolone :)

Tsubasa Chronicle The Movie w TV
Wróbel.
Niespodziankę dla fanów serii "Tsubasa Chronicle" przygotował kanał HYPER. Już 22 maja o stałej dla anime porze - 21:00 odbędzie się premierowy pokaz filmu "Tsubasa RESERVoir CHRoNiCLE The Movie: Princess of the Birdcage Kingdom" trwającego 35 minut. Powtórka następnego dnia o tej samej porze.

strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] | wszystkich artów: 79

sortuj według: tytułu | daty | popularno¶ci© 2000-2007 Elixir. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by Viol
Engine by Khazis Khull based on jPortal
Polecamy: przeglądarke Firefox. wlepa.pl


>POLECAMY!


      Sonda
   Aktualnie nie jest prowadzona żadna ankieta.
Musisz być zalogowany aby móc głosować.

      Top 10

      Statystyki
mieszkańcy online:

wędrowców: 0

      ShoutBox
Strona wygenerowana w 0.016453 sek. pg: