..:: ELIXIR | Gry Fabularne(RPG) | Gry Komputerowe(cRPG) | Fantastyka | Forum | Twoje Menu Ustawienia

 

 

 

 

 

 

 

KONWENTY

 >SZUKAJ


>NASZE STRONY
 MAIN
:: Strona Główna
:: Forum
:: Chat
:: Blogi

 GRY FABULARNE
:: Almanach RPG
:: Neuroshima
:: Hard HEX
:: Monastyr
:: Warhammer
:: Wampir
:: D&D
:: Cyberpunk2020
:: Earthdawn
:: Starwars
:: Arkona

 GRY cRPG
:: NWN
:: Baldurs Gate
:: Torment
:: Morrowind
:: Diablo

 FANTASTYKA
:: Literatura
:: Tolkien
:: Manga & Anime
:: Galeria

 PROJEKTY
:: Elcards
:: Chicago


Nie, dziękuje

Piętnastoletnia Homare znalazła się właśnie w dość wyjątkowej sytuacji - została oddana przez rodziców jako zastaw za długi. Nie zastanawiając się wiele, czy taka sytuacja jest realna we współczesnej Japonii i czy dziewczyna może być warta 300.000 złotych (kochamy polskie tłumaczenia ;]), można przejść dalej. Trafiła ona natomiast do wyjątkowej rodziny składającej się z pobłażliwego ojca i trzech bishounenów w wieku licealnym (Hm... Czyżby fanki pięknych chłopców nagle zainteresowały się tą mangą?). Jednak jak to zawsze bywa w haremowatych mangach, nie może zabraknąć zwierząt pełniących rolę przytulanki. Tak więc kolejnym lokatorem domu, do którego trafia Homare jest... zazdrosny kot (Fani Michaela czy Mikana raczej nie ucieszą się z marginalnej roli tego zwierzaczka, chociaż trudno mi oceniać gusta kociarzy-otaku). Sama Homare nie wydaje się być zbytnio przejęta faktem, że została "sprzedana" i nie marnując wiele stronic mangi autorka ubiera ją w fikuśny strój japońskiej pokojówki, który będziemy mieli okazję często oglądać. Od tego momentu możemy być pewni, że Homare spełni każde życzenie mężczyzn, z którymi przyszło jej mieszkać – jak na prawdziwą służącą przystało.

Warto też wiedzieć, że nasza bohaterka jest postacią zdecydowanie nietuzinkową. Przeciętnej urody dziewczyna, pozbawiona talentu do gotowania i co chwilę postępująca niezdarnie, ale także śmiało ("Jeżeli to panicza pierwszy raz, to ja paniczowi wszystko pokażę"), okazuje się być niezwykle inteligentna. Ponadto nie bardzo przejmuje się swoją pozycją i z wielką beztroską ogłasza, że bez problemu może swojej przybranej rodzinie prać nawet majtki. Co z tego wszystkiego wyniknie? Powiem tylko, abyście przygotowali się na coś więcej niż kupę śmiechu.

Co ciekawe, manga ta nie ma zdefiniowanego odbiorcy. Męska część polskiego fandomu będzie miała okazję popatrzeć na Homare występującą, a to w szkolnym mundurku, a to w pidżamie, czy też w stroju pokojówki. Czytelniczki będą miały natomiast w czym wybierać - trzech przystojnych, inteligentnych i oczywiście różnie utalentowanych bohaterów drugoplanowych + całe gimnazjum i liceum, gdzie uczęszczają tylko panowie.strony: [1] [2]
komentarz[34] |

Komentarze do "Nie, dziękuję "Musisz być zalogowany aby móc oceniać.


© 2000-2007 Elixir. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by Viol
Engine by Khazis Khull based on jPortal
Polecamy: przeglądarke Firefox. wlepa.pl


>POLECAMY!


      Sonda
   Aktualnie nie jest prowadzona żadna ankieta.
Musisz być zalogowany aby móc głosować.

      Top 10

      Statystyki
mieszkańcy online:

wędrowców: 0

      ShoutBox
Strona wygenerowana w 0.014899 sek. pg: