..:: ELIXIR | Gry Fabularne(RPG) | Gry Komputerowe(cRPG) | Fantastyka | Forum | Twoje Menu Ustawienia

 

 

 

 

 

 

 

KONWENTY

 >SZUKAJ


>NASZE STRONY
 MAIN
:: Strona Główna
:: Forum
:: Chat
:: Blogi

 GRY FABULARNE
:: Almanach RPG
:: Neuroshima
:: Hard HEX
:: Monastyr
:: Warhammer
:: Wampir
:: D&D
:: Cyberpunk2020
:: Earthdawn
:: Starwars
:: Arkona

 GRY cRPG
:: NWN
:: Baldurs Gate
:: Torment
:: Morrowind
:: Diablo

 FANTASTYKA
:: Literatura
:: Tolkien
:: Manga & Anime
:: Galeria

 PROJEKTY
:: Elcards
:: Chicago


To znów ja, jakże nudna osóbka, z nowinkami ze świata naszych uroczych j-rockowców...


1. Zespół "Charlotte" wraca do muzycznego półświatka. Dla fanów jest to zapewne wielkie zaskoczenie, gdyż muzycy próżnowali niemal cały rok, nie wydając nawet nowego singla, co - przyznam szczerze, wydaje się być dość dziwne, gdyż zeszłoroczny koncert w Brazylii świetliście zapowiadał ich karierę.
Niemniej jednak 24 września na rynek trafi ich najnowszy singiel – „Itadakimasu”, który zawierać będzie tytułową piosenkę, jak i „Miharashi ga Oka”.

2. SUICIDE ALI są kolejnym zespołem, który przez rok nie dawał znaku życia. Jednak 5 listopada pojawi się ich – pozostający dotąd bez nazwy, pierwszy w karierze zespołu, maxi-singiel. Zawierać będzie trzy piosenki i jeden bonus.

3. Po singlu wydanym pod koniec lipca, trudno było się spodziewać, że RENTRER EN SOI, wydarzą w tak krótkim czasie nowy mini-album, który ukarze się 22 października pod nazwą "MEGIDDO", zawierający pięć nowych piosenek.

4. Wokalista v (NEU) Jun opuścił zespół z powodów zdrowotnych i mimo iż działalność grupy została tylko tymczasowo zawieszona, nic nie wskazuje na to, by powrócili na scenę muzyczną (przynajmniej nie z Jun’em jako wokalistą). 3 września w Shibuya West odbędzie się ostatni koncert w dotychczasowym składzie.

5. Dnia 5 listopada ukaże się długo wyczekiwany album zespołu Girugamesh. Zawierać będzie dwanaście nowych utworów i wydany będzie, jak większość płyt, w dwóch wersjach. Przy czym wersja limitowana zawierać będzie DVD, między innymi z materiałami z Wacken.

6. Versailles postanowili zmienić nazwę. Przyczyną jest amerykański artysta, który występuje pod tą samą nazwą. Zespół poprosił swoich fanów, by drogą mailową wysłali im swoje propozycje. Nowa nazwa zawierać będzie „Versailles” i wybrane przez nich słowo.

7. W dniu 29 października ukaże się nowy singiel 12012, zatytułowany „Aitai kara”. Wydany zostanie w trzech różnych wersjach.

8. Plastic Tree wydadzą 24 września swój najnowszy album „Utsusemi”. Płyta dostępna będzie w dwóch wersjach. Pierwsza zawierać będzie czternaście piosenek oraz DVD z tajnego koncertu zespołu, na który podobno zostało zaproszonych stu fanów. Kto nie mógł być, może obejrzeć koncert w swoim własnym domowym zaciszu. Druga wersja zawierać będzie dwie dodatkowe piosenki - "Sankakukei no Kouzu" oraz "Closer". Obydwie wersje zawierają oprócz tego dwa ostatnie single grupy - "Alone Again, Wonderful World" oraz "Replay", w specjalnej „Utsusemi-wersji”. Możemy się spodziewać, że właśnie utwory z tego krążka usłyszymy na październikowym koncercie Plastic Tree.

9. Lolita23 wydają aż dwa single. Pierwszy „-garizm-„ pojawi się na rynku 5 listopada, natomiast drugi, „CERAMIC★STAR” niecały miesiąc później - 3 grudnia. Każdy z singli zawierać będzie po trzy utwory.

10. I na sam koniec MUCC. Rok 2009 zapowiada się właśnie pod znakiem tego zespołu. Chłopcy nie próżnują i zapowiadają aż trzy atrakcje. Poczynając do DVD, które ukaże się w grudniu, następnie singiel, który zapowiedzieli na luty, a kończąc na albumie, który wydadzą w marcu. Na tych, który chcą MUCC zobaczyć na żywo, czeka druga część „Taste of Chaos -Tour”, której zespół jest jedną z atrakcji.

Maiyko.
komentarz[63] |

Komentarze do "Newsy J-rockowe"Musisz być zalogowany aby móc oceniać.


© 2000-2007 Elixir. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by Viol
Engine by Khazis Khull based on jPortal
Polecamy: przeglądarke Firefox. wlepa.pl


>POLECAMY!


      Sonda
   Aktualnie nie jest prowadzona żadna ankieta.
Musisz być zalogowany aby móc głosować.

      Top 10

      Statystyki
mieszkańcy online:

wędrowców: 0

      ShoutBox
Strona wygenerowana w 0.019731 sek. pg: