..:: ELIXIR | Gry Fabularne(RPG) | Gry Komputerowe(cRPG) | Fantastyka | Forum | Twoje Menu Ustawienia

 

 

 

 

 

 

 

KONWENTY

 >SZUKAJ


>NASZE STRONY
 MAIN
:: Strona Główna
:: Forum
:: Chat
:: Blogi

 GRY FABULARNE
:: Almanach RPG
:: Neuroshima
:: Hard HEX
:: Monastyr
:: Warhammer
:: Wampir
:: D&D
:: Cyberpunk2020
:: Earthdawn
:: Starwars
:: Arkona

 GRY cRPG
:: NWN
:: Baldurs Gate
:: Torment
:: Morrowind
:: Diablo

 FANTASTYKA
:: Literatura
:: Tolkien
:: Manga & Anime
:: Galeria

 PROJEKTY
:: Elcards
:: Chicago


Naruto Shippuden: Odcinki 4-7ODCINEK 4

Gaara nie może pozwolić na narażenie swojej wioski, zwłaszcza w momencie kiedy jego pozycja dobrego Kazakage jest podważana, dlatego sam postanawia zmierzyć się z przeciwnikami, co wychodzi mu całkiem zgrabnie. Blondyn z organizacji Akatsuki, którego imię do tej pory nie zostało podane, lata na stworzonym przez siebie z gliny ogromnym ptaku, dlatego jedynym sposobem aby go dopaść jest piasek.
Jednak nawet dzięki niemu trudno schwytać latającego przeciwnika. Mieszkańcy dopiero po pewnym czasie spostrzegają, że ich Kazakage toczy powietrzny pojedynek z nieznajomym. Napastnik prezentuje swoje wybuchowe dzieła sztuki, które jednak nie bardzo działają na piasek. Są jednak nieco szybsze od broni Gaary, co umożliwia im wybuch bezpośrednio przy nim. Wtedy jednak piasek znowu go chroni,
tworząc dookoła niego ochronną kulę. Członek Akatsuki nie może zrozumieć, dlaczego jego atak nie zadziałał. Gaara wykorzystuje element zaskoczenia i chwyta mężczyznę w szpony piasku.

Tymczasem w Wiosce Liścia nadal bez zmian. Naruto i Sakura nie pokonali Kakashiego, a czas powoli im się kończy, co wprawia ich w niemałe zdenerwowanie. Siedzą w zaroślach nieopodal pola walki i kombinują. Gdy dochodzą do wniosku że bezpośrednio nie są w stanie zagrozić swojemu sensei, Naruto doznaje nagłego olśnienia, że trzeba uderzyć w jego słaby punkt. Ale jaki jest ten słaby punkt? Oczywiście romanse =) Sakura, choć powątpiewa w sukces wymyślonego przez nich planu, z braku innych pomysłów zgadza się. Gdy znajdują Kakashiego wyskakują na niego z krzaków, a w locie - ku zaskoczeniu Kakashiego, Naruto głośno oznajmia co się wydarzy pod koniec podarowanego tomu romansów. Kakashi, aby nie słyszeć tych jakże przerażających słów, zakrywa sobie uszy. Jednak to niewiele pomaga, gdyż jest w stanie - dzięki sharinganowi, czytać z ruchu warg Naturo, dlatego zamyka także oczy.
Gdy je otwiera jest już po wszystkim. Sakura i Naruto zdobyli dzwoneczki =)

ODCINEK 5

I nawet jeśli w poprzednim odcinku mogłoby się wydawać, że to już koniec pojedynku w Wiosce Piasku, tak jednak nie jest. Blondynowi udaje się uciec z piaskowej klatki dzięki stworzeniu wybuchowej zabawki "wyjście". Mimo tego na każdym kroku jest ścigany przez piasek, którego na pustyni (a tam się właśnie znajdujemy) jest pod dostatkiem. Podczas tej gonitwy traci rękę, co spotyka się z dużą radochą ze strony mieszkańców.
Wychodzi na jaw, że nazywa się Diedara. Powoli udaje mu się rozgryźć mechanikę działań Gaary. Okazuje się, że Kazkage nie może jednocześnie atakować i się bronić. Tymczasem brat Gaary, który obserwuje walkę z dołu rozważa możliwość, że Gaara może stracić nad sobą
kontrolę. To prowadzi do wspomnień, w których Gaara tłumaczy, że dzięki Naruto chce się zmienić, chce być taki jak on i nie che być już uważany tylko za niebezpieczną broń,ale również za dobrego Kazakage. Te retrospekcje utwierdzają brata Gaary w przekonaniu, że ten nigdy nie skrzywdziłby mieszkańców swojej wioski. Wtedy straże i ochrona budzą się jakby z letargu uświadamiając sobie, że w wiosce może być więcej przeciwników. Tworzą bariery, robią przegrupowania, a w tym momencie Diedara tworzy ogromną wybuchową lalkę, którą spuszcza prosto na wioskę.

Po zakończeniu walki Naruto informuje Kakashiego, że tak naprawdę nie znał w ogóle zakończenia tej książki, co kompletnie załamało sensei. Po chwili dołącza do nich Tsunade ze swoja sekretarką i miłą wiadomością, że od tej chwili Sakura, Naruto i Kakashi będą tworzyli razem drużynę. Gdy wracają do miasta uświadamiają sobie, że dawno nic nie jedli, więc ruszają w poszukiwaniu ramenu =D

ODCINEK 6

Gaara chcąc ochronić swoja wioskę przed wybuchem, zrezygnował na chwilę z osobistej obrony, co wykorzystuje Diedara wprowadzając do ochronnej kuli Gaary swoje wybuchowe zabawki. Gdy gliniane pajączki wybuchają, Gaara zostaje pokonany i nawet ostrzał z balist nie powstrzymuje czarnego charakteru przed porwaniem Gaary.

Tyczasem Naruto w budce z ramenem spotyka swojego dawnego trenera Iruke i wspomina z nim dawne czasy, a także Gaarę.

ODCINEK 7

Członkom Akatsuki udaje się uciec z wioski z porwanym Gaarą. Konkurou (brat Gaary) wyrusza w pościg za nimi. Zostaje wyprowadzony w pole, jednak szybko odnajduje porywaczy i wywiązuje się między nimi walka.
Z Wioski Piasku, do Wioski Liścia zostaje wysłana prośba o pomoc.

Tamari ma zamiar opuścić Wioskę Liścia, ma jednak złe przeczucia, więc postanawia zostać.

Melendar.

komentarz[21] |

Komentarze do "Naruto Shippuden: Odcinki 4-7"Musisz być zalogowany aby móc oceniać.


© 2000-2007 Elixir. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by Viol
Engine by Khazis Khull based on jPortal
Polecamy: przeglądarke Firefox. wlepa.pl


>POLECAMY!


      Sonda
   Aktualnie nie jest prowadzona żadna ankieta.
Musisz być zalogowany aby móc głosować.

      Top 10

      Statystyki
mieszkańcy online:

wędrowców: 0

      ShoutBox
Strona wygenerowana w 0.020262 sek. pg: