..:: ELIXIR | Gry Fabularne(RPG) | Gry Komputerowe(cRPG) | Fantastyka | Forum | Twoje Menu Ustawienia

 

 

 

 

 

 

 

KONWENTY

 >SZUKAJ


>NASZE STRONY
 MAIN
:: Strona Główna
:: Forum
:: Chat
:: Blogi

 GRY FABULARNE
:: Almanach RPG
:: Neuroshima
:: Hard HEX
:: Monastyr
:: Warhammer
:: Wampir
:: D&D
:: Cyberpunk2020
:: Earthdawn
:: Starwars
:: Arkona

 GRY cRPG
:: NWN
:: Baldurs Gate
:: Torment
:: Morrowind
:: Diablo

 FANTASTYKA
:: Literatura
:: Tolkien
:: Manga & Anime
:: Galeria

 PROJEKTY
:: Elcards
:: Chicago


Zapraszam do zapoznania się z treścią nowej, stałej (tak Maiyko - STAŁEJ) rubryki w naszych newsach, która w 100% poświęcona jest jakże kochanemu zjawisku, któremu na imię j-rock.


Newsy z j-rockowego półświatka.


Co nowego w pierwszych dwóch tygodniach sierpnia:


1. Zacznę od nowości, o której zapewne każdy szanujący się fan Dir en Grey, wie lub jak sądzę wiedzieć powinien.

12 Listopada pojawi się na rynku najnowszy, siódmy już album tej grupy, zatytułowany „Uroboros*”.

Płyta jak zwykle wydana będzie w wersji regularnej, jak i limitowanej, zespół jednak postanowił dorzucić pewien bonus – wersję deluxe, który CDJapan nazwali: „ultra limited” (zamówić ją można tylko do 16 sierpnia (tak kochani musicie się spieszyć)).

O ile wersja regularna zawiera wyłącznie album, limitowana – album oraz jego wersję unplugged (luźne przemyślenia autora: Jeśli płyta zachowana będzie w klimatach „MOAB”, nie wyobrażam sobie wersji bez instrumentów elektrycznych, choć podobno ma być zachowana w stylu sprzed „Withering to death”. Czyżby powrót do „korzeni”?), o tyle wersja deluxe to prawdziwa gratka dla każdego fana – to samo co w limitowanej, plus DVD z dokumentem, jak winyl (a każdy wie, że muzyka z winylowej płyty to kwintesencja dźwięku).

Czyżbyśmy po albumie mogli się spodziewać, że zespół niedługo zawita w Europie?


* Uroboros oznacza węża pożera swój ogon, a następnie odradza się na nowo. Jest to symbol nieskończoności, wiecznego powrotu i zjednoczenia przeciwieństw (coincidentia oppositorum). Gryzący własny ogon wąż wskazuje, że koniec w procesie wiecznego powtarzania odpowiada początkowi.


2. 12 Listopada również pojawi się najnowszy singiel The Gazetce (zbieg okoliczności? oO) zatytułowany „Leech”. Jak na razie nie ma na jego temat zbyt wielu informacji, sądzę jednak, że fanatycy wiedzą już pewnie na jego temat dość sporo.


3. Każdego fana „ASIAN KUNG-FU GENERATION“ ucieszy zapewne fakt, iż 15 października ukaże się nowy singiel tej grupy. Tytuł jednak jest jeszcze nieznany.


4. Na to pewnie wielu czekało z utęsknieniem (prawda Nikuś?), pierwsze Live-DVD zespołu SID! 15 października (co oni wszyscy mają z tymi datami?!) trafi do zakupu dvd pod tytułem „SIDNAD Vol. 3 ~TOUR 2008 Sentimental Macchiato~”, które zawierać będzie finałowy koncert SID’a, który odbył się w Yoyogi Kyogijo Daiichi Taiikukan.


5. Nowości na temat FLOW – Zespół wydaje 13 sierpnia singiel zatytułowany „WORLD END”, który oprócz tytułowej piosenki, która swoją droga była drugim Openingiem anime „Code Geass: Hangyaku no Lelouch R2”, zawierać będzie piosenki „LEATHER FACE”, jak i „I WILL”. Na tym jednak nie koniec informacji o tej grupie. FLOW ogłosiło wydanie dvd zatytułowanego „FLOW THE VIDEO”, które ukaże się 3 września, a zawierać będzie oprócz PV’ek, również występy live.


6. Październik zapowiada się głównie pod hasłem „The studs”, którzy postanowili zaskoczyć nas aż trzema singlami: „CREEPY CRAWLY" (1.października), "Ano Oto" (8. października) oraz "Tobari" (15. października)(znów ten piętnasty…eh). Widać zespół wziął się ostro do pracy, gdyż nie próżnują również pod względem trasy.
Niedługo po wydaniu singli biorą udział we wspólnym występie z zespołami: ealkb, heidi. i Lolita23 w ramach trasy po Japonii - creepy crawly.


7. Każdy fan zespołu lynch zapewne ze zniecierpliwieniem czeka na ich nowy singiel zatytułowany „Ambivalent Idea”, który ukaże się (dlaczego to już przestaje mnie dziwić) 15 października. Maxisingiel ukaże się w dwóch wersjach – regularnej, zawierającej dwa utwory i „specjalnej”, która oprócz samego singla zawierać będzie dvd.


8. Acid Black Cherry wydaje na dniach (27 sierpnia) nowy singiel zatytułowany „24th Century Boys”, który każdy fan może nabyć w dwóch wersjach: zawierającej tylko singiel, jak i zawierającej singiel plus dvd z PV do tytułowej piosenki.
Tego samego dnia ukaże się również dvd Acid Black Cherry 2008 tour "Black List", które zawierać będzie koncert z Budokan, który odbył się 23 maja.

Maiyko.
komentarz[21] |

Komentarze do "Newsy z j-rockowego półświatka"Musisz być zalogowany aby móc oceniać.


© 2000-2007 Elixir. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by Viol
Engine by Khazis Khull based on jPortal
Polecamy: przeglądarke Firefox. wlepa.pl


>POLECAMY!


      Sonda
   Aktualnie nie jest prowadzona żadna ankieta.
Musisz być zalogowany aby móc głosować.

      Top 10

      Statystyki
mieszkańcy online:

wędrowców: 0

      ShoutBox
Strona wygenerowana w 0.017868 sek. pg: