..:: ELIXIR | Gry Fabularne(RPG) | Gry Komputerowe(cRPG) | Fantastyka | Forum | Twoje Menu Ustawienia

 

 

 

 

 

 

 

KONWENTY

 >SZUKAJ


>NASZE STRONY
 MAIN
:: Strona Główna
:: Forum
:: Chat
:: Blogi

 GRY FABULARNE
:: Almanach RPG
:: Neuroshima
:: Hard HEX
:: Monastyr
:: Warhammer
:: Wampir
:: D&D
:: Cyberpunk2020
:: Earthdawn
:: Starwars
:: Arkona

 GRY cRPG
:: NWN
:: Baldurs Gate
:: Torment
:: Morrowind
:: Diablo

 FANTASTYKA
:: Literatura
:: Tolkien
:: Manga & Anime
:: Galeria

 PROJEKTY
:: Elcards
:: Chicago


Naruto Shippuden: Odcinki 12-16Odcinek 12
Szpiedzy Kakashiego odnajdują kryjówkę, w której przetrzymywany jest Gaara. Niestety rozpoczął się tam już rytuał uwolnienia z jego ciała demona, co Gaara może przypłacić życiem. Tymczasem w Wiosce Piasku organizowana jest misja ratunkowa. Drużyna Kakashiego wraz z Chiyo-baa-sama ma wyruszyć na pomoc Kazakage, natomiast Tamari z zespołem zostaje zmuszona do pozostania na patrolu, co spotyka się z jej stanowczym sprzeciwem. Do Wioski Piasku zbliża się także drużyna Gaia; nawiązuje się walka miedzy nią, a jednym z członków Akatsuki, co spowalnia jej dotarcie na miejsce przeznaczenia. Mimo że Gai walczył z nim już wcześniej, nie potrafi sobie przypomnieć kim jest wróg. Kakashi i jego ludzie także nie pozostają samotni - są cały czas obserwowani, czego - niestety, nie dostrzegają. Pod koniec odcinka naprzeciw nim staje Uchiha Itachi, chcący opóźnić marsz Kakashiego.

Odcinek 13
Obydwie drużyny walczą aby jak najszybciej dostać się do celu. Gai nadal nie potrafi sobie przypomnieć kim jest Kisame - jego przeciwnik, który posługuje się w walce wodą i wygląda jak lekko zmutowana ryba. Natomiast Uchiha stosuje przeciw swoim przeciwnikom technikę iluzji, wprowadzając w ich umysłach zamęt. Pod koniec odcinka wydaje się, że przyszłość naszych bohaterów nie będzie ani łatwa ani przyjemna.

Odcinek 14
W wizualizacji Naruto, wszyscy jego towarzysze przybierają postać Uchihy, co zbija go z tropu, gdyż nie jest on w pełni świadom tego, co się dzieje. Lee, Neji oraz Tenten zostają zamknięci przez Kisame w wodnych kulach, w których niedługo zaczną się topić, a Gai zostaje sam na sam ze swoim rybim przeciwnikiem. W międzyczasie Naruto ma problem - gdy kopie Itachiego ten zmienia się w stado kruków, które znikają w przestworzach, by po chwili przybrać właściwą sobie - ludzką formę. Naruto zastanawia się, jak został wmanewrowany w to Genjutsu, skoro nie patrzył w oczy Uchihy. Musi sięgnąć pamięcią do szkolenia, które przechodził u swojego sensei podczas dwuletniej przerwy, kiedy to uczył się, jak w takich wypadkach wydostać się spod działania Genjutsu. Niestety i to na niewiele się zdaje, gdyż w tym wypadku metoda jest nieskuteczna. Tymczasem Gai, nie widząc innej możliwości otwiera sześć bram chakry, co umożliwia mu pozyskanie ogromnej mocy. Jest w stanie dzięki niej pokonać Kisame. Fakt ten zaskakuje przeciwnika co wykorzystuje także Neji, który wydostaje się ze swego wodnego więzienia, a następnie pomaga swoim towarzyszom.

Odcinek 15
Naruto nadal tkwi wewnątrz swojej, w której jego twarz zaczyna się rozpadać i staje się w połowie twarzą Sasuke. Natomiast część jego brzucha przekształca się w Sakurę, która ma za złe Naruto, że ją zawiódł. Lewe ramie zamienia się w czyniącego wyrzuty Kakashiego, a na dłoni pojawia się oko Gaary. Na szczęście w odpowiednim momencie Naruto zostaje wyrwany z genjutsu Itachiego, przez Sakurę i Chiyo-baasame. Zaczyna się prawdziwa walka.Kakashi przypuszcza atak techniką "Raikiri", lecz to tylko zagranie taktyczne, mające odwrócić uwagę Uchihy. W tym czasie z góry, już gotowy, Naruto atakuje "Rasengan'em". Jednak ta zmyłka się nie udaje - Itachi unika obydwu ataków. Kakashi ponownie próbuje zdezorientować Itachiego metodą Wioski Mgły, czyli przywołaniem mgły, jednak przy "Sharinganie" Uchihy nie na wiele się to zdaje. Uchiha więc atakuje rodowym Jutsu "Katon, Goukakyuu no Jutsu". W tym momencie Kakashi przekopuje się i wyprowadza atak spod ziemi. Jednak po raz kolejny Itachiemu udaje się uniknąć ciosu. Wchodząc w zwarcie z Kakashim, Itachi zmusza go do spojrzenia sobie w oczy, co powoduje wprowadzenie Kakashiego w Genjutsu. Jednak w tym momencie okazuje się że ten Kakashi jest klonem - prawdziwy wychodzi z wykopanej wcześniej dziury. Dzięki unieruchomieniu Uchihy przez klon Kakashiego Naruto jest w stanie bezproblemowo wyprowadzić atak swoją nową techniką, a mianowicie ulepszonym "Rasnegan'em". W tym czasie również Gaiowi udaje się pokonać swojego wroga. Jednak okazuje się, że obaj przeciwnicy byli tylko podstawionymi pionkami (jedynie upodobnionymi do Kisame i Itachiego), którzy po śmierci wracają do swoich prawdziwych form.

Odcinek 16
Członkowie Akatsuki zyskują wystarczająco dużo czasu aby dokończyć swego dzieła. Chiyo-baa-sama tłumaczy dzieciakom z Wioski Liścia co się stanie, kiedy demon zostanie wyciągnięty z ciała Gaary lub innego nosiciela. Sakura martwi się o Naruto. Chiyo-baa-sama wysyła wiadomość do Wioski Piasku o zdradzie kapitana Yuury. Wywołuje to ogólne zamieszanie. Wszyscy zastanawiają się jak mogło do tego dojść, skoro całe otoczenie Gaary było dogłębnie sprawdzone. Po raz kolejny zostaje poruszona przez zgromadzenie sprawa tego, czy Gaara faktycznie powinien być Kazakage wioski czy nie, co wywołuje frustrację u jego brata.
Zapada zmierzch. Zarówno drużyna Gaia jak i Kakashiego decydują się na odpoczynek, aby być w pełni sił podczas jutrzejszego starcia z wrogiem.

Melendar.

komentarz[25] |

Komentarze do "Naruto Shippuden: Odcinki 12-16"Musisz być zalogowany aby móc oceniać.


© 2000-2007 Elixir. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by Viol
Engine by Khazis Khull based on jPortal
Polecamy: przeglądarke Firefox. wlepa.pl


>POLECAMY!


      Sonda
   Aktualnie nie jest prowadzona żadna ankieta.
Musisz być zalogowany aby móc głosować.

      Top 10

      Statystyki
mieszkańcy online:

wędrowców: 0

      ShoutBox
Strona wygenerowana w 0.029696 sek. pg: