..:: ELIXIR | Gry Fabularne(RPG) | Gry Komputerowe(cRPG) | Fantastyka | Forum | Twoje Menu Ustawienia

 

 

 

 

 

 

 

KONWENTY

 >SZUKAJ


>NASZE STRONY
 MAIN
:: Strona Główna
:: Forum
:: Chat
:: Blogi

 GRY FABULARNE
:: Almanach RPG
:: Neuroshima
:: Hard HEX
:: Monastyr
:: Warhammer
:: Wampir
:: D&D
:: Cyberpunk2020
:: Earthdawn
:: Starwars
:: Arkona

 GRY cRPG
:: NWN
:: Baldurs Gate
:: Torment
:: Morrowind
:: Diablo

 FANTASTYKA
:: Literatura
:: Tolkien
:: Manga & Anime
:: Galeria

 PROJEKTY
:: Elcards
:: Chicago


Naruto Shippuden: Odcinki 8-11Odcinek 8-9

Diedara ucieka z Gaarą, a Sasori walczy z jego bratem. Niestety z tej walki nie wynika nic dobrego, gdyż Sasori wygrywa ciężko raniąc Kankurou. Zostaje on otruty. Rada wioski zastanawia się co począć, gdy nie ma Kazakage. Pojawia się nawet pomysł, aby wybrać nowego. Brat Gaary zostaje uratowany, lecz gdy znajduje się już w skrzydle szpitalnym (ale mi tu Potterem zaleciało) okazuje się, że jest na najlepszej drodze ku śmierci i wydaje się, iż nikt mu już nie pomoże.

Wioska Liścia:

Zostaje dostarczona wiadomość o porwaniu Kazakage, a odszukaniem go ma zająć się drużyna Kakashiego. Bez zwłoki wyruszają do ukrytej Wioski Piasku. Podczas podróży (czyt. skakania z gałązki na gałązkę) dołącza do nich Tamari, a w tzw. międzyczasie przewijają się retrospekcje dotyczące albo Gaary i jego dzieciństwa albo Sasuke i tego, jak został skrzywdzony przez los.

Odcinek 10

Na początku tego odcinka w Wiosce Piasku poznajemy czcigodnych Chiyo-baa-sama i Ebizou-jii-sama. Są to - z tego co się można domyślić, najstarsi i najbardziej szanowani ludzie w wiosce (a do tego rodzeństwo). Zostali wezwani do izby zabiegowej, w której znajduje się Kankurou w nadziei, że będą w stanie mu pomóc, jednak i im się to nie udaje. Drużyna Kakashiego po krótkiej przerwie dalej rusza w drogę ku Wiosce Piasku.
Dwóch członków Akatsuki (bardzo proszę bez skojarzeń) dociera do jaskini, gdzie - przed ogromną rzeźbą, spotyka się z pozostałymi ludźmi z tej organizacji. Zostaje ujawniony ich tajny plan. Chcą mianowicie wydobyć z Gaary demona, który w nim siedzi.

Wioska Liścia - Tsunade wysyła na misję do Wioski Piasku jeszcze zespół Gaaia.
Tymczasem drużyna Kakashiego dociera do ukrytej Wioski Piasku, gdzie Kakashi zostaje oskarżony przez Chiyo-sama o to, że jest Białym Kłem Konohy. Sakura natomiast stara się pomóc Konkurou.

Odcinek 11

Po niemiłym epizodzie z babcią Chiyo, która w końcu zauważa swój błąd, Sakura przystępuje do leczenia. Dzięki technikom, jakich nauczyła ją Tsunade, jest w stanie oczyścić organizm Konkurou z trucizny, a także przygotować antidotum.
Dowiadujemy się także, że Biały Kieł z Konohy był ojcem Kakashiego, stąd pomyłka Chiyo-sama. Gdy Konkurou odzyskuje przytomność i jest w stanie mówić, opowiada zebranym o swojej walce z Sasorim. Po wysłuchaniu go Kakashi wysyła swoje psy na poszukiwania.

Melendar.

komentarz[13] |

Komentarze do "Naruto Shippuden: Odcinki 8-11"Musisz być zalogowany aby móc oceniać.


© 2000-2007 Elixir. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by Viol
Engine by Khazis Khull based on jPortal
Polecamy: przeglądarke Firefox. wlepa.pl


>POLECAMY!


      Sonda
   Aktualnie nie jest prowadzona żadna ankieta.
Musisz być zalogowany aby móc głosować.

      Top 10

      Statystyki
mieszkańcy online:

wędrowców: 0

      ShoutBox
Strona wygenerowana w 0.015844 sek. pg: