..:: ELIXIR | Gry Fabularne(RPG) | Gry Komputerowe(cRPG) | Fantastyka | Forum | Twoje Menu Ustawienia

 

 

 

 

 

 

 

KONWENTY

 >SZUKAJ


>NASZE STRONY
 MAIN
:: Strona Główna
:: Forum
:: Chat
:: Blogi

 GRY FABULARNE
:: Almanach RPG
:: Neuroshima
:: Hard HEX
:: Monastyr
:: Warhammer
:: Wampir
:: D&D
:: Cyberpunk2020
:: Earthdawn
:: Starwars
:: Arkona

 GRY cRPG
:: NWN
:: Baldurs Gate
:: Torment
:: Morrowind
:: Diablo

 FANTASTYKA
:: Literatura
:: Tolkien
:: Manga & Anime
:: Galeria

 PROJEKTY
:: Elcards
:: Chicago


Naruto Shippuden: Wstęp, Odcinki 1-3NARUTO - główny bohater serii. Został w nim zapieczętowany demon (lis o 9 ogonach).

SAKURA - ninja z Wioski Liścia. Członek drużyny Kakashiego. Zakochana w Sasuke.

SASUKE - ninja z Wioski Liścia. Członek klanu Uchiha, a także drużyny Kakashiego. Opuścił wioskę i przyjaciół, gdy odszedł do Orochimaru.

Sasori - członek Akatsuki, jako broni używa stworzone przez siebie lalki.

Fiedora- kolejny członek Akasuki. Tworzy wybuchowe dzieła sztuki.

Kakashi - trener w Wiosce Liścia. Posiada sharingan. Jest powszechnie szanowany wśród wszystkich ninja.

Tsunade - Kokage Wioski Liścia. Nauczycielka Sakury.

Yuura - kapitan ochrony w Wiosce Piasku. Zdrajca podstawiony przez organizację Akatsuki.

Gaara - Kazakage Wioski Piasku. Posiada w sobie demona pisaku. Jest odrzucony przez społeczeństwo.

Tamari - siostra Gaary. Wysłanniczka Wioski Piasku.

Konkurou - brat Gaary.

ODCINEK 1

Seria Naruto Shippuden dzieje się w czasie gdy nasi bohaterowie są już, jakby nie patrzeć - starsi, choć ich wygląd nie zmienia się tak drastycznie. Wioska Liścia nadal poszukuje Sasuke (który odszedł w siną dal), aby go nawrócić i sprowadzić z powrotem. To tyle słowem wprowadzenia.

Tak więc odcinek zaczyna się dość tajemniczo. Naruto wraz z Sakurą i ich obecnym kapitanem, nadanym na czas powrotu do zdrowia Kakashiego, oraz jeszcze jednym towarzyszem (którego tożsamość wyjaśni się w późniejszych odcinkach), biegają po ciemnych korytarzach, od pokoju do pokoju szukając Sasuke. Te poczynania przerywa im głośna eksplozja. Na miejsce wybuchu przybywa Sakura (jak zwykle bez gustu, jak można łączyć różowy z czerwonym!?) i staje oniemiała, gdy spostrzega kto spowodował to zamieszanie. Wtedy przybiega Naruto i to pojawiają się retrospekcje (ah...jak my to kochamy).
Przenosimy się do momentu walki nad jeziorem, kiedy to bożyszcze damskiej części fanów "Naruto" postanowił odejść i w przy okazji zabić swojego najbliższego przyjaciela (dla zdobycia większej mocy przyp. autor).
Po tym niemiłym wspomnieniu następuje zgryźliwa wymiana zdań pomiędzy bohaterami i następuje przeskok do kolejnej retrospekcji, kiedy to Itachi wymordował cały klan Uchiha. Znowu wracamy do wymiany zdań i gróźb oraz chwalenia się przez Sasuke kataną większą niż on sam (czyżby jakiś kompleks?). Gdy czarnowłosy devil (jeśli wolno mi go tak nazwać) wymierza Naruto cios, ten rozmawia ze swoim wewnętrznym lisem (co mieliśmy już niejednokrotnie okazję zaobserwować w podstawowej seri "Naruto") i tu pojawia się fant. We "wnętrzu" Naruto materializuje się Sasuke, a to dzięki mocy klanu Uchiha-Sharingan. W tej scenie Sasuke symbolicznie niszczy lisa o 9 ogonach.
Dalsza część odcinka jest zupełnie niezwiązana ze wstępem i ukazuje wydarzenia dziejące się nieco wcześniej. Tutaj banda Konohamaru goni kota, co wygląda dość makabrycznie. Jednak wbrew pozorom nie jest to tylko zwykłe znęcanie się nad zwierzakiem, a zadanie powierzone z góry od samego hokage czyli Tsunady. Wszystkim przypomina się Naruto, który opuścił wioskę, aby trenować. Właśnie wtedy; gdy wszyscy go wspominają Naruto powraca do wioski Liścia z jednym z Seninów. Gdy wszyscy mają nadzieje że po tej 2 i pół letniej nieobecności chłopak się zmienił i wydoroślał, ten daje im popis całego siebie, wchodząc na najwyższy słup i wykrzykując "Ludzie, Uzumaki Naruto wrócił!". W tym momencie przybiega Sakura z trzyosobowym fanklubem Naruto. Wszyscy się witają, a Naruto jak zwykle daje popis swojej inteligencji i "spostrzegawczości", co kończy się obrazą Sakury i niezłym laniem. Po tej scenie przenosimy się do gabinetu Tsunade, która aby sprawdzić postępy Naruto chce go poddać próbie. A ma nią być walka, ale nie z Shikamaru, ani Temari - jak się wydaje na poczatku, ale z Kakashim.

ODCINEK 2

Kakashi dostaje prezent od Naruto w postaci kolejnej części uwielbianych przez sensei romansów. Razem z Naruto, przeciw Kakashiemu ma walczyć także Sakura. Przed sprawdzianem dowiadujemy się, iż organizowane będą zawody na chuuninów. Okazuje się, że Naruto nim jeszcze nie jest.
Przenosimy się do wioski Piasku i Gaary, który został Kazakage. Ma tam miejsce rada, na której pierwszy raz pada nazwa organizacji "akatsuki", o której mówić będą później Kakashi i Jiuray. Po zakończeniu rady u jednego z kapitanów ochrony zwanego Yuurą, pęka pieczęć nałożona na jego wspomnienia. Po tym zdarzeniu mamy przyjemność poznać dwóch członków tajemniczej - wspomnianej wcześniej - organizacji. Przygarbionego jegomościa Sasoriego i uroczego blondynka, który tworzy wybuchowe dzieła sztuki dzięki ustom znajdującym się na wewnętrznej stronie jego dłoni. Zostają oni wpuszczeni do wioski Piasku przed Yuurę, gdyż ten okazuje się zdrajcą.
Wracamy do wioski Liścia. Miejsce potyczki jest takie samo jak wtedy, gdy w pierwszych odcinkach "Naruto" trójka bohaterów próbowała zdobyć dzwoneczki Kakashiego, co namolnie przypominają nam retrospekcje. Ku ogólnemu niezaskoczeniu walka Naruto i Sakury przeciw Kakashiemu ma polegać na tym samym.

ODCINEK 3

Rozpoczyna się walka, podczas której Naruto prezentuje postępy, jakie zrobił w nauce walki. Jednak nadal wychodzą jego braki, zwłaszcza w sposobie myślenia. Sakura natomiast demonstruje swoją siłę w dłoniach, jaką uzyskała podczas treningu z Tsunade, a także wyższość intelektualną nad Nartuto. Walka nadal trwa, a trójka bohaterów używa różnych technik, aby się nawzajem pokonać. Ku zaskoczeniu Naruto i Sakury, Kakashi używa techniki Lee, mianowicie kwiatu lotosu. Naruto natomiast nadal używa znienawidzonej przez siebie (nie mógł przez nią zdać egzaminu), a zarazem ulubionej techniki klonowania.

W tym czasie Yuura (kapitan ochrony wioski) wprowadza członków Akatsuki do Wioski Piasku, a tym samym pomaga im w realizacji planu. Gdy przekraczają bramy wioski zaczynają się nieco po niej panoszyć, jednak dzieje się tak do momentu spotkania Gaary.

Melendar.

komentarz[2] |

Komentarze do "Naruto Shippuden: Wstęp, Odcinki 1-3"Musisz być zalogowany aby móc oceniać.


© 2000-2007 Elixir. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by Viol
Engine by Khazis Khull based on jPortal
Polecamy: przeglądarke Firefox. wlepa.pl


>POLECAMY!


      Sonda
   Aktualnie nie jest prowadzona żadna ankieta.
Musisz być zalogowany aby móc głosować.

      Top 10

      Statystyki
mieszkańcy online:

wędrowców: 0

      ShoutBox
Strona wygenerowana w 0.022728 sek. pg: