..:: ELIXIR | Gry Fabularne(RPG) | Gry Komputerowe(cRPG) | Fantastyka | Forum | Twoje Menu Ustawienia

 

 

 

 

 

 

 

KONWENTY

 >SZUKAJ


>NASZE STRONY
 MAIN
:: Strona Główna
:: Forum
:: Chat
:: Blogi

 GRY FABULARNE
:: Almanach RPG
:: Neuroshima
:: Hard HEX
:: Monastyr
:: Warhammer
:: Wampir
:: D&D
:: Cyberpunk2020
:: Earthdawn
:: Starwars
:: Arkona

 GRY cRPG
:: NWN
:: Baldurs Gate
:: Torment
:: Morrowind
:: Diablo

 FANTASTYKA
:: Literatura
:: Tolkien
:: Manga & Anime
:: Galeria

 PROJEKTY
:: Elcards
:: Chicago


ListyAnime: Noir
Gatunek: Romans yuri

Ukochana Alteno,

Nie pamiętam, kiedy pierwszy raz tak na mnie spojrzałaś.To chyba było wtedy, kiedy już zostałyśmy tu we dwie... pamiętasz?
Młodsze kapłanki odbudowywały winnicę, a ty... doszłaś już do siebie, oparzenia prawie się zagoiły... Tak. Zawsze było tak, że kąpałyśmy się razem, pamiętam kojący dotyk Twoich dłoni na moim zmęczonym ciele, kiedy wracałam z misji. Kiedy pomagałaś mi się umyć, przebierałaś mnie i utulałaś do snu. Ja byłam taka szczęśliwa... A potem pojawiła się Kirika. Kochałam ją. Była moim przeznaczeniem. Nie mogłam tylko zrozumieć, dlaczego czułam ból za każdym razem, kiedy ją przytuliłaś. Kiedy zostawałaś w jej pokoju, aby powiedzieć dobranoc, ja nie mogłam zasnąć. Czułam, jakby coś mi odebrano. Choć powinnam była być szczęśliwa. Chciałam usłyszeć, że mnie kochasz. Ale nie tak, jak powtarzałaś to nam, Noir. Chciałam usłyszeć, że kochasz tylko mnie. Choć wtedy jeszcze nie zdawałam sobie z tego sprawy. A teraz jesteśmy tutaj tylko my... Kirika odeszła do Mireille. Pewnie nadal myśli, że trafiła mnie prosto w serce. Chyba napiszę do niej. Już nie mam do niej żalu, że wybrała Mireille. Nie, odkąd...
Alteno, kim ja teraz jestem? Alteno...
Twoja oddana Chloe


Ukochana Chloe,
Pamiętasz nasze długie wieczory, kiedy opowiadałam Ci historie Soldat? Byłaś tak czysta i niewinna. Nie wiedziałaś, że drżałam za każdym razem wysyłając Cię z misją. Modliłam się o Twój szczęśliwy powrót, marząc tylko o chwili, kiedy znów chwycę Cię w ramiona. Kiedy powiedziano mi, że przegrałaś pojedynek... ucieszyłam się. Że obie odchodzimy z tego świata. Zgrzeszyłam. Moje przywiązanie do Ciebie okazało się silniejsze od wiary w Noir. Ja... ucieszyłam się, że ostatecznie nie jesteś Noir. Że w jakiś sposób jednak należysz do mnie i dokądkolwiek podążamy, podążymy razem. Chciałam jak najszybciej opuścić ten świat,by dołączyć do Ciebie.
Och Chloe... Nie wem jak to się stało, że podmuch gorącego powietrza zepchnął mnie w boczną odnogę tunelu, nie wiem, dlaczego ruszyłam nim w górę... Być może to ta nić łącząca mnie z Tobą prowadziła mnie do Ciebie, gdziekolwiek byś nie była. Wyszłam prosto na głaz, na którym leżałaś. Zobaczyłam, że oddychasz. Dwór był już pusty, a może jeszcze szukali w ruinach naszych ciał. Ty długo wtedy spałaś, a ja Ci potem nie mówiłam. Nie wiedziałam jak. Chloe... zrobiłaś się bardzo piękna, wiesz?
Zawsze przy Tobie,
Altena


Ukochana Alteno,
To już kolejny z wielu listów do Ciebie, kiedy pozwolisz mi przyjść i przytulić się jak dawniej?
Tęsknię za Tobą...
Twoja Chloe


Ukochana Chloe,
Od kiedy nie jesteś Noir, moje myśli o Tobie są inne... Boję się samej siebie. Chloe, ja nie mam prawa do takich uczuć. Moje ręce są czarne, jak pierwszych Noir. Moj grzech jest nieogarniony.
Kocham Cię, Chloe.
Altena


Ukochana Alteno,
Pozwól mi przyjść do Ciebie. Dziś w nocy... proszę, tylko pozwól mi znów być blisko Ciebie...
Twoja Chloe


Ukochana Chloe,
Przyjdź...
Twoja Altena
strony: [1] [2]
komentarz[16] |

Komentarze do "Listy (Noir)"Musisz być zalogowany aby móc oceniać.


© 2000-2007 Elixir. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by Viol
Engine by Khazis Khull based on jPortal
Polecamy: przeglądarke Firefox. wlepa.pl


>POLECAMY!


      Sonda
   Aktualnie nie jest prowadzona żadna ankieta.
Musisz być zalogowany aby móc głosować.

      Top 10

      Statystyki
mieszkańcy online:

wędrowców: 0

      ShoutBox
Strona wygenerowana w 0.021274 sek. pg: